| kikirikikikiki a întrebat:

Ce părere aveți de specializarea Kinetoterapie de la Facultatea de Educație Fizică și Sport? Ce locuri de muncă pot ocupa? Doresc detalii, vă rog.

3 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Stii ca fix pe pagina UNEFS e o lista IMENSA cu posibile meserii la iesirea din facultate, nu?

Eu nu vreau sa fiu rea, dar in contextul in care nu ai fost in stare sa gasesti macar informatia aia, data mura in gura acolo, sansele sa-ti gasesti un loc de munca sunt...oh well. Depinde cam 20% de facultate si 80% de tine ce loc de munca poti ocupa dupa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astronauta la NASA.

| morfeo a răspuns:

Kinetoterapeut. Dăă