| rlr09 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta echipa pentru liga.prosport.ro?

Cristian Tanase (Steaua,Mijlocas, 2.400.000)
Adi Popa (Steaua,Mijlocas, 1.900.000)
Lukasz Szukala (Steaua,Fundas, 1.900.000)
Srdjan Luchin (Dinamo,Fundas, 1.900.000)
Eric de Oliveira (Pandurii,Mijlocas, 1.800.000)
Constantin Budescu (Astra,Mijlocas, 1.600.000)
Bojan Golubovic (Ceahlaul,Atacant, 1.400.000)
Maranhao Morais (Astra,Fundas, 1.300.000)
Constantin Grecu (Dinamo,Fundas, 1.200.000)
Nicandro Breeveld (Pandurii,Mijlocas, 1.000.000)
Szabolcs Szekely (Poli,Atacant, 900.000)
Razvan Tincu (Botosani,Fundas, 900.000)
Marquinhos (Otelul,Atacant, 700.000)
Ionut Bosneag (Otelul,Portar, 600.000)
Mircea Ramniceanu (Chiajna,Portar, 400.000)

Cum vi se pare? Credeti ca ar trebui sa schimb ceva?
Funda daca gasiti jucatori mai buni happy...

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Ce e cu lista asta? Ce vrei sa faci cu ea?
Cat de cat este ok!

| rlr09 explică (pentru Ibrahimovic):

Este lista cu jucatorii pe care vreau sa ii cumpar la inceput in liga.prosport.ro happy... Am un buget de 20.000.000 si trebuie sa aleg 15 jucatori din liga 1 si in functie de ce fac ei (inscriu un gol, dau o pasa de gol, nu primesc gol...) imi da puncte. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de bună echipa, doar că mi se par aiurea unele preţuri(la Golubovic, în special).

| Sadop a răspuns:

În principiu e bine. Însă eu aş opta pentru Tătăruşanu în locul lui Boşneag, chiar dacă e mai scump.

| cristi966 a răspuns:

Bunisori...decat marquinhos mai bine rotariuhappynu sunt dinamovist...

| rlr09 explică (pentru cristi966):

Eu sunt laughing...dar nu sunt sigur ca rotariu va juca meci de meci... asa ca mai bine Marquinhos, doar el mai inscrie pe la otelul happy, chiar daca din penalty tongue