| ionutz598 a întrebat:

Ce parere aveti despre alergatu pe banda 1 ora pe saptamana+4 zile pe saptamana antrenament la sala de forta?

Răspuns Câştigător
| Gaby3714 a răspuns:

4 zile de antrenament(ziua 1=piept+umeri, ziua 2=spate+trapez, ziua 3=brate, ziua 4= picioare) si o zi de banda dupa care 2 zile pauza e cel mai bun program de antrenament dupa parerea mea...si da niste rezultate excelente

1 răspuns:
| debarba a răspuns:

Depinde ce rezultate doresti sa obtii. Depinde de cat de tare targi si pe banda si la sala.