| PringAloe a întrebat:

Ce parere aveti despre bratarile fitness, cat de precise sunt? Eu detin o bratara fitness pe care nu am dat multi bani, undeva la 150lei insa nu prea citeste bataiile inimii corect, de curiozitate am facut un test, bratara afisa 95batai pe minut pe cat eu aveam 140 deci diferenta foarte mare.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 150 lei e doar un ceas... O brățară serioasa care chiar funcționează minim 1000

| sierra1 a răspuns:

"bratarile fitness, cat de precise sunt? eu detin o bratara... undeva la 150lei"

e o vorbă: de cât dai, de atâta ai...

ia vezi, asta cum merge?

https://www.emag.ro/......D00Q5KMBM/

| PringAloe explică (pentru sierra1):

Si asta e adevarat, uneori pretul reflecta si calitatea dar nu am vrut sa investesc multi bani pe ceva ce n-am mai experimentat, multumesc pentru sugestie, am sa ma uit la produs sa vad ce pareri au oamenii asupra lui.

| sierra1 a răspuns (pentru PringAloe):

" uneori pretul reflecta si calitatea" - cinstit vorbind, așa e in maaaare măsură, regula

Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc. Pentru mine e un accesoriu inutil în plus.