| Mirceadumb a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care fac kick-boxing pe la 17-18 ani de vreo 2-3 ani. ma refer la adolescentii. chiar se bat atat de "tactic"? am vazut cateva meciuri si mai mereu am senzatia ca se bat intr-un mod "haotic". voi ce pareri aveti?

1 răspuns:
| MoruAndrei a răspuns:

Sunt plini de energie si probabil intr-o categorie mai usoara. Tactica nu prea este la acea varsta pentru ca ei merg cu gandul sa rupa adversarul, nu sa castige intr-un mod sportiv.