| Mihai543215 a întrebat:

Ce parere aveti despre centura abdominala, cea care stimuleaza electric muschii? Isi merita banii? Daca combin centura cu niste abdomene scap de burtica si mai accentuez patratelele? ( nu sunt umflat nici slabanog, mai solid dar am in zona inferioara ( ultimu set de patratele dupa buric in jos) o burtica si ma dispera) ) FUNDA!

1 răspuns:
| reebexIulian a răspuns:

Da, Catalin. Este folositoare, dar depinde de organismul fiecaruia. Acea centura misca in continua grasime/ muschii. E ca si cum ai face jogging, care ajuta si misca tot corupul, acea centura este doar pentru partea abdominala.
Ar trebui sa iti foloseasca, dar atentie, daca e mai mult de 150 lei, nu prea mai merita, mai bine du'te la sala o luna de banii astia si iti mai si raman si lucrezi mult mai bine si mai sanatos.

Spor smug