| Megas a întrebat:

Ce parere aveti despre culturism? eu unu m-am indragostit de acest sport love struck

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E destul de bine sa il practici dar e nevoie de bani sa te mentii ca daca te lasi de activitate ti se atarna pielea cu timpul.

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Ce pot sa spun, ma pasioneaza, doar il practic de 5 ani happy, cum zicea iceman, e nev de bani sa fii in forma, dar daca te lasi nu iti atarna nici o piele, astea sunt aberatii ale unor persoane care habar nu au ce vorbesc.

| BCosmin14 a răspuns:

Nu e cine stie ce, cel putin pe mine nu m-a impresionat

| Aurelian0709 a răspuns:

Este ok sa practici acest sport, dar sa nu iei "dopinguri" sau cum se numesc prafurile alea.

| cernescu16 a răspuns:

Cosmin21 si cate kg ai pus in 5 ani? cat ai in brat? cu cat impingi la piept?happy