| TooNight a întrebat:

Ce parere aveti despre perioada in care esti "indragostit/a"?

Răspuns Câştigător
| Alexutsza a răspuns:

Dacă şi acel cineva este îndrăgostit de tine, ESTE O PERIOADĂ MINUNATĂ!
dacă nu, AM O PĂRERE FOARTE PROASTĂ.

| TooNight explică (pentru Alexutsza):

Tocmai asta iilaughing. Ca eu is indragostita, dar el nu cred...sad. Ii dureros, dar ii frumos sa-ti creezi un univers si sa visezi la elhappy.

| Alexutsza a răspuns (pentru TooNight):

Mda, ştiu sentimentul sad Însă, îţi creezi acel univers, dar când il vezi că ia în breaţe o altă fată sau ceva, se strică totul sad Ap, mulţumesc pentru fundiţă kiss

| TooNight explică (pentru Alexutsza):

Cu placere:*

5 răspunsuri:
| adelina899 a răspuns:

Esti cu capu.n nori:-J

| crazyvioletflame a răspuns:

Este o perioada foarte frumoasa care te tine mereu intr-o stare de spirit ft buna!
EX. : cand te trezesti dimineata si esti foarte vesela dar nu stii exact motivul.
Ca sa nu mai zic atunci cand fata ii scrie peste tot numele baiatului care i-a luat mintile in jurnalul ei, atunci cand se inroseste ca un rac atunci cand il vede...si multe altele...