| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sport online-betting?

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nimic, sunt pariuri sportive nu e asa?

| Mefisto23 a răspuns:

Eu pariez tot timpul la Gamebookers. Castig mai mereu, sume mai mici sau mai mari. Imi place sa fac asta, pentru ca unele meciuri alteori plictisitoare devin mai interesante. N-as putea sa spun care e cea mai buna agentie cu betting online, daca pierzi sau daca castigi putin nu e intotdeauna vina lor.

| rozalia25 a răspuns:

Mai bine nu! Era de curand un interviu cu cei mai bogati oameni din Romania, si i-a intrebat reporterul dar ar face asta (online-betting) sau pariuri normale (la sport, jocuri de noroc etc). Toti au raspuns hotarat nu. Si explicau cum calea catre bogatie si succes e investitia, nu norocul.