| bettingtyps a întrebat:

Ce parere aveti despre fotbal simulari la stanleybet? va reuseste ceva? Eu de 3 zile cel putin am stat 10 ore si sunt pe pierdere,e foarte greu! Am auzit de la cineva ca meciurile se pot repeta, e adevarat? cel mai bun raspuns are funda garantat.

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Auzi la mine, joaca la superbet, apoi aboneaza-te ponturihunter.com si aboneaza-te la gold, primesti ponturi. cate 4 bilete miercuri si duminica, eu pun 10 lei pe fiecare si 80% ies in castig. succes.