| anaid96 a întrebat:

Ce parere aveti despre gazonul terenului pe care se joaca Romania-Franta?

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Gazon prost, sper sa se remedieze aceasta problema pana la meciul Stelei din europa league

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Am fost la meci, iar la pauza gazonul era praf`. Nu se compara cu gazonul de pe Camp Nou, Santiago Bernabeu, Webley sau altele.

| vladdd16 a răspuns:

Stadionul e superb dar gazonul a fost oribil mingea nici nu a sarit. Daca ai nostri cumpara Made in China ce sa faci happy

| benny a răspuns:

Calitate romaneasca, era de asteptat prea era laudat stadionul asta, mai era si comparat cu wembley laughing))

| Andiii a răspuns:

Ca pe lunca.