| Gheorghe123 a întrebat:

Ce parere aveti despre genUflexiuni cu multe kilograme? de ex. am 74 de kg si am ajuns sa fac pana la 120 genuflexiuni de 2-3 ori. Tin sa mentionez ca nu fac performanta si genoflexiuni fac de 3 zile pe saptamana.E posibil sa cresc mai rpd.in masa corporala daca fac cu greutate mare, in special la picoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "genoflexiuni", doar "genuflexiuni". Genuflexiunile stimuleaza secretia de testosteron, indiferent ca le faci cu greutati, sau nu.Doar ca daca le faci cu greutati, o sa te ajute mai mult(asta fiind logic) si ca masa pentru picioare, si in intreg corpul.Cu placere, si o zi buna.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hormonii femeilor vor fi ravasiti de cantitatea de testosteron emanat la nivel de macho.