| Rapid1921 a întrebat:

Ce parere aveti despre gruparile (brigazile) ultras din Romania gen CDI, Torcida Visinie, Niste Baieti, Gruppo' Nord, SUD Steaua, Nuova Guardia, Panzer samd?

4 răspunsuri:
| oldschoolrom a răspuns:

La ce te referi mai exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt praf. În comparaţie cu ce arătau în urmă cu 10 ani fiecare grupare, acum sunt o nimica toată.

| lucian_2018 a răspuns:

Pot spune ca au "evoluat" intr-un mod neplacut prin vandalizari

| ANONIMANON a răspuns:

Nici unele nu se compara cu ultrasi de la Steaua Rosie Belgrad sau Partizan Belgrad.