| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Ce parere aveti despre FCSB (Steaua)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan Steaua (actuala FCSB, dar pentru mine este tot Steaua) de cand am aflat ca fotbalul se joaca intre 2 echipe, respectiv de prin 1952-1953.
De vreo cativa ani mai mult ma dezamagesc, mai ales apararea si sezonul acesta chiar mai mult decat inainte, mai toti fac gafe care ii costa goluri si puncte. Puteau fi linistit pe locul I, daca nu primeau goluri din gafe.
Se pare ca pe Becali nu-l intereseaza prea mult sa castige campionatul ci doar sa castige bani, vanzand scump jucatori, de altfel chiar el a declarat asta de mai multe ori.
Sper sa castige actualul campionat, speranta moare ultima.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fotbalul romanesc nu mai e de mult ce a fost. Sunt cam 10 ani de cand am renuntat sa ma uit desi eram microbist infocat. Din pacate sa Steaua s-a dus odata cu el. Dupa genratia lui Dica, Radoi, Nicolita s-a cam dus tot

| ReddY25 a răspuns:

Fcsb=Steaua

Răspuns utilizator avertizat