| Foca_4528 a întrebat:

Ce parere aveti despre steaua in acest moment?

8 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

E in cadere libera... laughing
S-a transformat din Stea in Asteroid.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Intrebarea asta a fost pusa cu "shusta"? Prestatiile din ultima perioada contrariaza, dar cu siguranta Steaua mai are un cuvant de spus, chiar in acest sezon. Din pacate, managementul este defectuos, transferuri, presiune pe jucatori si cand nu este cazul, etc.

| anonim a răspuns:

Cate stele sunt pe cer
pana dimineata pier
numai steaua cea mai proasta
sta in capitala noastra.
big grinbig grinbig grin

| Ecaterina a răspuns:

Steaua numai e cum a fost odinioara o Fortza. acum e intr'o cadere considerabila... a ingenuncheat.insa intr'o buna zi se va ridica...Caci nu importa de cite ori cazi ci de cite ori te ridici. Steaua va mai straluci inca pe fundalul Fotbalului Rominesc!

| cribus a răspuns:

E varza...

| eko a răspuns:

Eu cred ca e un an compromis, dar crd ca o sa isi revina pe orbita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de steaua ei.

| NiCkOtHeBeST a răspuns:

E o echipa care munceste nu ca dinamo se chisa pe toate stadioanele m.ie dinamo