| Radulescu_Ralph_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre winstrol balkan, isi face treaba? nu ma intrebati pentru ce si alte chestii. vreau sa stiu doar daca isi face treaba atat

Răspuns Câştigător
| Dragoslav a răspuns:

Produsul ales de tine este f bun pentru ce cauti, dar DIETA, ANTRENAMENT, SUPLIMENTE asa cum ai scris tu mai sus inseamna extrem de multe lucruri...depinde ce dieta, ce antrenament si ce suplimente. Asta e alta discutie si mult mai lunga decat cea despre Winstrol. La 72kg si banuiesc aprox 1, 75 alege pe cel de 50mg/tableta doar daca doresti efecte mai mari. Altfel, 30mg/zi sau 40 cred ca este suficient.

9 răspunsuri:
| Dragoslav a răspuns:

Daca este original, este foarte bun pentru fibra si da un aspect plin si dur muschilor. Doza minima ar fi de 30mg/zi, se injumatateste in sange in aproximativ 8 ore si lucreaza foarte bine pe absorbtia de aminoacizi. Hepatoprotector DOAR IN PAUZA.

| Radulescu_Ralph_1996 explică (pentru Dragoslav):

Ok am inteles. cu ce alt steroid mai poate fi combinat, ma refer steroid oral

| Dragoslav a răspuns:

Depinde de ce rezultate doresti sa obtii sau cate efecte secundare esti dispus sa suporti.
Combinatia clasica de orale este Winstrol cu Danabol. Primul lucreaza pe fibra si opreste o parte din efectele secundare ale celui de'al doilea, iar al doilea lucreaza mai mult pe forta si volum (retentie de apa). dozele recomandate ar fi de 20-30mg/zi Win la care se adauga 20-30mg/zi Danabol. Danabol se ia obligatoriu o doza cu maxim o ora inainte de antrenament. Recomandarea mea ar fi, la aceasta combinatie, Win 30mg si Danabol nu mai mult de 20mg.
O alta combinatie de orale este Win cu Anavar. Lucreaza aproximativ asemanator dar Anavar este cel mai bun pentru recuperarea musculara din toti oralii. Niciunul dintre acestia doi nu se aromatizeaza si unul dintre efecte va fi scaderea stratului adipos. Ambii lucreaza pe fibra. Anavar nu creste forta prea mult dar o face incet si sugr. Problema la Anavar este ca, sub 40mg/zi nu are rost sa fie luat si nu se recomanda luat singur, doar in combinatii.
O alta combinatie, mult mai puternica in efecte de volum, ar fi Win cu Anapolon. Anapolonul este, ca o comparatie generalista, un fel de Danabol mai puternic si se ia maxim 8 saptamani. Se gaseste doar in concentratii de 50mg/tableta. Este puternic androgen, se aromatizeaza foarte usor si castigurile in greutate de 10kg/ciclu sunt un lucru normal. Combinat cu Win 50mg/tab, Win ii va opri o parte din efectele negative si vor lucra foarte bine impreuna pe fibra (Win) si forta (Anapolon).
Banuiesc ca vrei ceva mai sigur si cu muschi de calitate, asadar iti voi spune o parere personala. Win este foarte bun luat singur. Este printre putinii steroizi care sunt eficienti si se pot lua necombinati. Isi face foarte bine treaba. Parerea mea, daca esti decis sa combini, una dintre cele mai bune variante ar fi sa iei direct Win 50mg/tableta/zi SINGUR decat sa'l combini cu alte produse pentru a ajunge sau depasi aceeasi concentratie pe zi.

| Radulescu_Ralph_1996 explică (pentru Dragoslav):

Iau winstrol singur, dar pun si masa musculara de la el? putin acolo. nu vreau multa ca la danabol, dar sa se vada ceva

| Dragoslav a răspuns:

Asadar, pentru efecte mai mari si mai rapide, cu Danabol. Pentru efecte secundare mai putine si acumulare de forta si fibra musculara de calitate, cu Anavar (oxandrolon). Pentru efecte maxime, cu Anapolon dar concentratia totala pe zi va ajunge la 100mg substanta activa total.
Poate fi luat singur pentru un ciclu simplu de 7-8 sapt, 50mg/zi luate in doua doze (tai tableta in jumate, are acea dunga pe mijlocul ei cel de la Balkan) sau minim 30mg/zi in functie de necesitatile tale (tablete de 10mg).
Cei care doresc sa tina un ciclu cu un singur steroid, aleg Win si pentru a grabi efectul de ardere a grasimilor, adauga Clenbuterol. Acesta nu este un steroid dar pe langa arderea grasimilor, ajuta la oxigenare si flux sangvin marit in muschi ceea ce te va ajuta sa pastrezi sau, poate chiar, sa cresti in fibra.

| Dragoslav a răspuns:

Da, este foarte bun constructor de masa musculara, dar NU PE VOLUM. Lucreaza pe fibra, incet, sigur, pe forta temperat dar se va pastra aproape tot ce acumulezi (fibra si forta).

| Radulescu_Ralph_1996 explică (pentru Dragoslav):

Ok. sa iau 40 mg pe zi e bine?

| Dragoslav a răspuns (pentru Radulescu_Ralph_1996):

Doza minima este de 30mg/zi. Ce inaltime si ce greutate ai? Daca ai posibilitatea, ia pe cel de 50mg, o tableta pe zi in 2 doze (doua jumatati, din care a doua inainte de somn).

| Radulescu_Ralph_1996 explică (pentru Dragoslav):

72 kg... am dieta antrenament suplimente, dar vreau sa definesc muschiul

| Dragoslav a răspuns (pentru Radulescu_Ralph_1996):

Produsul ales de tine este f bun pentru ce cauti, dar DIETA, ANTRENAMENT, SUPLIMENTE asa cum ai scris tu mai sus inseamna extrem de multe lucruri...depinde ce dieta, ce antrenament si ce suplimente. Asta e alta discutie si mult mai lunga decat cea despre Winstrol. La 72kg si banuiesc aprox 1, 75 alege pe cel de 50mg/tableta doar daca doresti efecte mai mari. Altfel, 30mg/zi sau 40 cred ca este suficient.