| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre grupa in care a picat CFR CLUJ anul acesta in grupele UEL:ROMA CFR CLUJ YOUNG BOYS CSKA SOFIA? Eu zic ca are mari șanse de calificare în Primavara Europeană! Voi ce credeți despre chestia asta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui sa se claseze pe locul 2 in grupa, dar se poate si sa castige grupa, astfel ca eu cred ca se califica sigur in primavara.

| Drimmero a răspuns:

Se califica.

Roma nu e de speriat, Young Boys eliminata de o debutanta in turul 3 de ucl si nici cine stie ce nu e.
CSKA Sofia e sub Cfr ca valoare, s-au calificat anul trecut dintr-o grupa net superioara celei de acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batalia de pe locul 2 va fi intre young boys si cfr, dar nici tska sofia nu e o echipa de 2 lei si ea poate creea probleme la calificare.