| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face ca sa am musculatura(forta)?

7 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Flotari multe

| Magnifico a răspuns:

Depinde ce doresti. Daca vrei sa te mentii in forma poti face flotari,abdomene,exercitii fizice cu alte cuvinte,poti folosi si gantere, haltere daca ai, etc. Daca vrei sa arati ca cei de la tv pachet de muschi trebuie sa te duci la sala.Acolo ai aparate pentru dezvoltatul tuturor muschilor din corp.Baftawinking

| ombladon a răspuns:

Pentru muschi proteine, pentru forta creatina

| negru30 a răspuns:

Foloseste puterea mintii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa iti faci muschii de la piept flotari in palme... daca vrei pe cei de la brat flotari in pumn!
Fa o data la 2 zile 3-4 serii de cate 20-22 de flotari cu pauza de maxim un minut timp de 2 saptamani apoi mai adaugi 1-2 serii!big grin

| wildfirerock a răspuns:

Exercitiilaughing