| Oana4 a întrebat:

Ce pot sa fac pentru a nu sari la "capra"? profesoara de sport nu ma intelege. data trecuta am sarit si mi s-a "blocat" spatele aproape complet pentru vreo 5 minute. am fost si la kinetoterapie.

2 răspunsuri:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Iei adeverinta medicala ca nu poti sa faci sportul! I-o dai si gata....Asta am facut eu!

| aviii a răspuns:

Ii poti explica, daca nu, vorbeste unul din parinti cu profa. am intalnit si eu chestia asta. Dar am facut-o, alta alegere nu era, acum sarim pe lada. Asa sunt profesorii, in special aia de sport, vor din ce in ce mai mult de la tine, chiar daca tu dai totul big grin