| alexx102428 a întrebat:

Ce precedictii aveti pentru Elimination Chamber 2014?
Eu cred ca se va intampla asa
1-Ryback +Curtis Axel def Cody Rhodes and Goldust
2- Big E def Jack Swagger
3-The Uos def The New Age Outlaws
4-The Wyatt Famyly def The Shield
5-Batista def Alberto Del Rio
6-Daren Young def Titus O Neil
7-Sheamus WIN the Elimination Chamber match
Va astept precedictiile, cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ryback şi Axel vor câştiga meciul numai dacă Goldust şi Rhodes se vor certa.
2. Da, probabil Big E.
3. Nu-i văd pe ăştia 2 fiind campioni la echipe. Nu-mi plac sub nicio formă. Degeaba fac parte dintr-o familie celebră, nu merită acele centuri.
4. Cert este că Shield se va termina odată cu meciul acesta. Că vor câştiga Wyatt Family, că vor câştiga cei din Shield datorită lui Reigns iar după aceea să se despartă, nu ştiu. Certitudinea e că The Shield ia sfârşit mâine.
5. Lingăul #2 al lui Triple H, da, Batista.
6. Nu mă interesează.
7. Cena. Ce naiba, urmează WrestleMania 30, iar meciul din main-event până în prezent e Batista vs. Orton. Doar n-o să rateze rataţii din echipa creativă a WWE-ului şansa de a-şi pune ciurucul ridicat la rang de idol în meciul respectiv din postura de campion. Deşi, cel mai normal ar fi să câştige Bryan, sau dacă n-au destulă minte pentru a face asta, să-i dea victoria lui Cesaro. O merită din plin.