| VicTeodor a întrebat:

Ce pregatiri trebuie sa am pentru a ma apuca de culturism happy?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Fa-ti control medical ca esti apt de sport (nu cu bani, controlul sa fie control). pregatirile sunt ambitiile, sa stii de unde pleci si unde vrei sa ajungi si sa acorzi mult timp sportului, nutritie si somn suficiente ca si corpul tau sa reziste efortului

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ambitie

| nykymyky a răspuns:

? adi

| YoungManiak a răspuns:

Sa nu fii prea slab...in rest toate bune!

| WooppS a răspuns:

Pei parerea mea ar fi sa ai un pic masa musculara ...sa iti faci un control.sa rezisti la exercitiile respective.si MULTA VOINTA! bafta

| sorinsam1995 a răspuns:

Multa rezistenta fizica