| AlinNnw0w a întrebat:

Ce recomandați sa mănânc într-o zi daca fac sala, (toate mesele) cei care fac sala astept mai jos sa mi lăsați mesele care voi le mâncați, am 65 de kg. Doresc sa cresc in masa musculară.

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ovăz cu suc de mere și stafide+două ouă întregi alături de șase albușuri pentru prima masă.A doua masă un baton proteic, a treia piept de pui sau pește cu orez brun și ceva legume.A patra, pâine din făină integrală și ton.A cincea va fi o băutură proteică compusă din banane, a șasea, paste cu legume/salată din piept de pui/pește iar ultima brânză de vaci cu proteine din cazeină.
Inspirată din dieta lui Cena

| narcis23 a răspuns:

Dimineața 2 ouă fierte și o felie de pâine prăjită cu unt de arahide, la prânz orez și un piept de pui
Alternativ poți sa îți faci și un shake de proteine
Cu asta nu poți sa dai greși

| markelosz a răspuns:

Spanac