| edy7 a întrebat:

Imi puteti spune ce si cum/cand si de cate ori sa mananc ca sa cresc in masa musculara? Fac sala de 4ori pe samptamana!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mananci de vreo 6 ori pe zi. Mesele principale, plus gustari micute. Poti sa bagi in tine orice, dar sa echilibrezi cu antrenamentul. Mananca si tu cam o data la o ora si jumatate sau doua. O sa fie greu la inceput, dar nu trebui sa fie mari gustarile alea. Incepi si tu cu un sandvis, niste fructe etc. Si ti se va obisnui organismul si iti va tot cere.