Întrebare recomandată | Den20 a întrebat:

Ce role sa aleg dintre Role Diabolo Bărbaţi OXELO si Role FREERIDE Bărbaţi OXELO?

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Orice ai alege dintre fitness si freeride numai Oxelo sa NU fie! Daca vrei ceva de calitate Iti recomand niste role calumea de la SEBA! Sunt numarul 1 in Freeride la nivel mondial. Le gasesti si la noi in Romania la Skates.ro. Ai aici link : http://www.skates.ro/role/role-freeride

| OchiiCaprui a răspuns:

Freeride, am si eu, nu am avut probleme cu ele, adica le am de ceva timp. Sunt mai rezistente si mult mai bune!