| stefan1111 a întrebat:

Ce sa primesc de paste scheibord sau role?

7 răspunsuri:
| LauncherS a răspuns:

Dei eu cred ca pe skateboard este mult mai fain.Cat despre scheme astea le inveti de pe internet.Prima data inveti Ollie, shuvit, popshuvit si apoi kikflip si alte scheme. Uite incepe de aici daca iti iei skateboard http://www.youtube.com/watch?v=CIMtoHia164

| stefan1111 explică (pentru LauncherS):

La role raman dar iti multumesc pentru raspuns

| stefan1111 explică (pentru stefan1111):

Si tie si la toti care m-au ajutat la problema va urez paste fericitlaughing))))

| LauncherS a răspuns (pentru stefan1111):

Da si tie la fel.........Citeste asta maine laughing

| UrBaN99 a răspuns:

Eu zic ca skateboard mie miar place mult mai mult decat pe role dar fiecare om are preferinte diferitetongue paste fericittongue

| iam2good2u a răspuns:

Se zice skateboard apropo. acum sincer, mie imi plac rolele, dar tu ar trebui sa primesti ce vrei tu. chiar nu ai personalitate ca sa stii ce vrei? cum te vad ca esti cam prost, nu iti recomand nici una din ele. daca totusi vrei una, pe role e mai usor de invatat decat pe skateboard dar ai mai multe sanse sa iti rupi gatul (cred eu)

| stefan1111 explică (pentru iam2good2u):

E scuze m-am incurcat un pic da sa iti zic ca eu stiu sa merg pe skateboard dar nu stiu sa fac scheme dar vazusem in cora cu cincisute de mii un skateboard super bun si la role stiu sa merg dar bine cred ca raman la role