| ForzaSteauaFoReveR a întrebat:

Ce sanse are Steaua cu Shalke 04?

15 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Are exact sansa porcului de craciun la taierewinking

| vladdd16 a răspuns:

0,1% Shalke e o echipa care anul trecut a ajuns pana in semifinalele Champions League.Nu au nicio sansa

| MadNNNeS a răspuns:

Sansa porcului de Craciun, are sanse la locul 2, nu si la locul 1.

| ElShaarawy a răspuns:

1% sanse tongue

| bd3x73r a răspuns:

Un maci porneste de la 50% in afara de meciurile cu barselona care incep de la 2% aia sunt roboti nu oameni

| Dumnezău a răspuns:

Cam putine,dar stai tu linistit ca ati picat cu ovreii si cipriotii, n-aveti niciun stres, va pastrati bulanul caracteristic. big grin

| Loly a răspuns:

Are sanse de 3 %

| Razvan1807138078340 a răspuns:

0%

Oricum la cum joaca ma astept sa piarda cu 3-1

| Adyut a răspuns:

Correct.Are dreptate ArbeitMachtFrei
(nume nemtesc) totusi e Forza DINAMO

| Vvistula a răspuns:

O sa ii bata rau, steaua e cea mai tare da dac voi spuneti ca nu are sanse norml ca o sa piarda, da voi nu atii auzit de energia pozitiva. daca toata Romania crede ca poate sa bata steaua barselona o sa o bata. stiu ca ma credeti nebun

| sNukki a răspuns:

Are ceva sanse... numai sa nu piarda in ultimele minute cum fac ei de obicei laughing

| TybyMarcanu_1181 a răspuns:

Eu zic ca are sanse mari chiar daca Raul Gonzales joaca la ei.

| Papa_7567 a răspuns:

Steaua 0-4 schalke laughing

| ruzvi72 a răspuns:

Cred ca va scoate 3 puncte pentru ca Steaua e puternica si va avea National Arena FULL

| Camper_2898 a răspuns:

Nu se stie mingea e rotunda.Ca steaua a batato pe barselona si eu cand am vazut meci am zis ca pierde. si a batuto.