| iceman12 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga dintre steaua sau shalke?

8 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

1)Se scrie Schalke 04
Eu cred ca nu ai auzit de "Schalke 04" Ai vazut ce fosti jucatori mari si in prezent,si acum mari.
Klass-Jan Huntelaar (a jucat la Milan,PSV, Ajax, Real Madrid si la echipa sa Nationala Olanda)
Raul-(Un jucator care este in top 10 la cei mai buni jucatori din ISTORIE, UCL(Uefa Champions League).a jucat la real si multe alte forte ale Europei.
Intr`un final si roman-ul nostru (Marica) este un jucator bun care a jucat la Stuttgard.
Si muulti alti.
Sa tinem cont ca se joaca pe teren German!, unde "Steaua" noastra a pierdut mai mereu.
Ultima victorie cu o echipa germana a Stelei (din cele 14 meciuri), jucata acasa cu Borussia Dortmund acum 54 de ani.
Abia am facut egal si la Cluj aproape full stadionul, Schalke a avut la ocazii.La rezumat singura noastra ocazie a fost ultima lovitura libera batuta de Mihai Sau Florin Costea(ma scuzati ca nu mai stiu sigur) peste poarta.
O sa ne bata Schalke 04 cu o diferenta de cel putin 2 goluri, si Dm. Becali o sa faca. si Ilie Stan nu o sa mai reziste mult.
Ma rog este echipa lui.
Sper ca ai citit tot.
Good Luck

| ÐÿÅ a răspuns:

Shalke laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Petricăă a răspuns:

Shalke 04

| WarriorOfBlack a răspuns:

Steaua

| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Steaua

| dyandy a răspuns:

Dinamolaughing

| beautifulgirl_8752 a răspuns:

Steaua