| 3my3mutzu a întrebat:

Ce sanse au echipele romanesti sa se mai califice in europa league laughing?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Au mai existat surprize in fotbalul romanesc, deci n-ar fi o mare mirare daca ar reusi sa se califice Panduri.
Dupa parerea mea, ei au cele mai mari sanse.
Astra mai are undeva la 30% sanse. Se califica si ei daca fac un meci extraordinar si ii prind pe adversari putin nepregatiti. Tot ce conteaza e sa nu primeasca gol.
Petrolul nu cred ca se califica. E greu ii invingi cu 4-0 pe olandezi.
Insa, never say never! In fotbal e posibil orice.
Insa chiar daca nu se califica Astra, Petrolul sau Panduri in Europa, in cel mai rau caz va juca Steaua in grupe. Insa si ei au sanse destul de mari sa joace in UCL.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

100% steaua

| Ibrahimovic a răspuns:

0%.
Poate doar Pandurii.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ai vazut cam ce sanse au avut laughing
Minunea de la Braga a fost ceva norocos zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrolul 0% Astra0% Pandurii 30%

Răspuns utilizator avertizat