| ionut990 a întrebat:

Ce scor a fost la Steaua-Real Madris? dau funda:*:*:*

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Pai s-a jucat Steaua-Real Madrid in 2006 in grupele Ligii atunci cand Steaua pierdea acasa cu 1-4. Si acum tin minte scarita lui Van Nistelroy la golul de 1-4, Carlos a ramas fara reactie!
Returul a fost pe Bernabeu cand Steaua a facut un meci foarte bun insa Banel Nicolita si-a dat autogol cand comentatorul a zis,, oooo nu se poate asa ceva'' laughing si s-a terminat 1-0 pentru Real... Sper ca ti-am fost de ajutor! FUNDA?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doua precizari: este Real Madrid si Steaua nu a mai jucat cu acestia de cativa ani.
Ieri Steaua a jucat cu Spartak Trnava, a batut cu 3-0 si s-a calificat in turul urmator al Europa League. Numai bine!

| myhaelamar86 a răspuns:

1-4 ultima oara.

| Dariusuu a răspuns:

1-0 primul tur. Iar al doilea 4-1. Pe vremea aceea apara Carlos in poarta iar Robinho, Raul, Ramos si Van Nisterooy inscriind in poarta Stelei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa întrebare... de parcă Steaua ar fi jucat un singur meci cu Real Madrid.

| paaauul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cate a mai jucat?laughing)

| ionut990 explică (pentru paaauul):

Da ce amuzant:-P