| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce se întâmplă cu meciurile de fotbal ale echipei DINAMO BUCUREȘTI DIN LIGA1 ROMÂNIA?

3 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Dinamo a retrogradat.

| Andresso a răspuns:

Așteptăm deciziile finale, le aflam la tv.

| iMihai98 a răspuns:

Salut, din ce am auzit s-ar putea sa nu se mai joace restantele, s-ar putea sa joace doar meciurile directe, sau s-ar putea sa nu se mai joace deloc.
S-a facut un vot intre niste variante una nu o stiu si cealalta parca se facea o media a meciurilor castigate si a celor pierdute gen daca ai un meci castigat si unu pierdut ai o medie de 1, adica ai scor 1. Nu vrea sa vorbesc prostii, deoarece nu sunt sigur.

Succes!