| patrik14 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu mai joaca fotbalistii europeni din ligue1
de ce nu se mai disputa meciurile din bundesliga Germania
Shalche 04, Mainz,Levercusen,Wolsburg, Ausburg...
stiti cand vor mai juca aceste echipe de fotbal din Germania?
Anglia ex: Mancestr utdl, Mancester City, Liverpol...
Franta extonguesg.Lile.Ajacio,Etiene...
Italia ex:Inter M,.Ac Milan.Napoli...
Spania ex:Real M, Barcelona, Valencia...
Daca stie cineva ce s-a intamplat de nu mai joaca nici o echipa
din liga1, chiar si Steaua sau Dinamo ori Rapid nu mai disputa
nici o partida de ceva timp, va rog sa-mi dati un raspuns, sau
parerea dvs in legatura cu aceste echipe de footbal inclusiv
Steaua Dinamo Rapid Bucuresti.

fan bundesliga.

va multumesc!

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Esti fan Bundesliga si nu stii ca s-a terminat campionatul?!
Si nu doar in Bundesliga...

Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaBaa a răspuns:

S-au incheiat campionatele, meciurile se vor redisputa prin august-septembrie.