| clomid a întrebat:

Ce se intampla daca iau steroizi si nu fac sala?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se umfla nimic, creste puterea fizica si inima va bate ca nebuna cum nu faci efort in timmp risti un infart

| RAY a răspuns:

Creatina umlfa muschi

| OnuOnulică a răspuns:

O să ți se umfle mușchi dar degaba pentru că nu vei avea putere.

| peperonies a răspuns:

Depinde ce iei. "steroizi" e un termen mult prea vag.e ca si cum ai intreba ce se intampla daca beau lichide. si benzina tot lichid e...

| CulturismsiFitness a răspuns:

Iti distrugi ficatul si faci retentie de apa. Deci te ingrasi si pe urma ai probleme cu inima daca nu faci miscare

Cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri si iti explica tot ce trebuie sa stii. In plus are niste antrenamente foarte smechere