| BeTy123 a întrebat:

Ce sport este mai interesant?
P.S-nu ma pot hotari dintre volei si basket

9 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Dacă vrei să alergi și să fi mai dură, alege basket-ul iar dacă nu, voleiul. Mie personal îmi place să joc volley, mi se pare că e un sport făcut pentru fete. Numai bine!

| AlexAleex a răspuns:

Basket.big grin

| BiuL a răspuns:

Eu zic volei.

| Piratul10 a răspuns:

Daca ești fata iti recomand sa te duci la volei pentru ca e mai de fete si mai ușor decât basketul.Basketul e mai dur trebuie sa alergi repede, sa stii sa joci mingea sa pasezi, sa stii cum sa scapi si tehnici de dat gol...te mai inpingi...
Amândoua sunt interesante si iti recomand sa faci ce iti place tie mai mult.

| NoisyDream a răspuns:

Voley e un sport mai ok pentru o fata (nu spun ca basket-ul nu ar fi dar voley-ul pare mai feminin in timp ce basket-ul e mai masculin)

| Marianutzu a răspuns:

Alege voleyul, este un sport frumos si te poti inalta.

| roddy a răspuns:

Judowinking

| Nicoletac99 a răspuns:

Volei :d