| otilikapostolik a întrebat:

Ce sport imi recomandati pentru slabirea feselor si abdomenului cam in 2 saptamani 4 kg?

Răspuns Câştigător
| Neworder21 a răspuns:

Deci, mult stimati prieteni,
un sfat eficient pentru a slabi nu doar fesele si abdomenul, ci tot corpul:

Alergarea. Fuga imbracat cat mai gros posibil pentru a asuda mai rapid. Atunci si are loc arderea grasimilor, a tuturor.
Evident, nu trebuie sa fie o fuga cu viteza mare, pentru a nu obosi rapid, cel mai bine la rezistenta.

Succes.

Daca alergi in fiecare zi, si te starui mult, eu iti garantez ca slabesti 4 kg si intr-o saptamana. Totul depinde de dorinta ta.

p.s. am citit ca nu ai voie sa sari.
daca nu ai voie sa alergi, iti propun sa faci exercitii din cele mai simple, care ti le poti permite, insa de multe ori.
(nu uita sa te imbraci mai gros, scopul este sa asuzi binisor)

Cu respect N

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sageata13 a răspuns:

Buna! Flotari daca poti, abdomene, si la sala sa te duci!

| BombonicaXD a răspuns:

Tenis sau atletism

| otilikapostolik explică:

Am uitat sa precizez eu nu am voie sa fac decat exercitii pe dreapta, nu am voie sa ma aplec si nici sa sar sau sa fac abdomene sau sala ca am o probelama!