| S0nofS4tana a întrebat:

Ce sport iti dezvolta cel mai mult muschii de la mana?

10 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Culturismul

| HubbleBlue a răspuns:

Polo,Box,Baschet

| CadavrulVesel a răspuns:

Flotarile dezvolta cel mai mult

| restuleistorie a răspuns:

Handballul

| wpqr1 a răspuns:

POLO. Este cel mai util sport. o sa fii ca un tank. Am prieteni polo-isti. Au un corp. Funda te rog.

| JohnnyBi a răspuns (pentru wpqr1):

Au un corp? hai ma, nu te cred. sa mori tu ca AU CORP? nu creeeeeeeeeed, si eu care credeam ca mai orice fiinta vie are UN CORP! laughing

| S0nofS4tana explică (pentru wpqr1):

Sunt de acord cu Johnny Bi orice om are corp, data viitoare mai adauga semnul exclamarii sau macar un adjectiv.

| co106 a răspuns:

Aruncatul cu bulgari de pamant.

| S0nofS4tana explică (pentru co106):

Stai ca mi s-a spart ecranul de la atat ras frateee, mai uimestema cu ceva "amuzant" te rog.