| Rapha91 a întrebat:

Ce exercitii de sport pot sa fac ca sa am muschii de la piept si mana mai mari.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| DumitruDaniel a răspuns:

Impingi,ridici,tragi,etc!
PS:MULTE FLOTARI

2 răspunsuri:
| NoctisFive a răspuns:

Dupa poza pari destul de mic. Nu ti-as recomanda sa te apuci serios de sala decat dupa 16-17 ani. Nu are rost sa iti dau exercitii, pentru ca acestea trebuie sa fie efectuate corect, iar eu nu ti le pot arata. Ti-as recomanda sa intri pe Angel Fitness pe Youtube sau pe alte canale de genul, doar daca ai peste 16 ani. Daca ridici deasupra capului poti sa nu mai cresti la fel de mult in inaltime, fiind copil.

| Rapha91 explică (pentru NoctisFive):

Hey mersi de raspuns oricum nu sunt mic la inaltime am 1.67 la 13 ani stiu ca asa pare in poza