| RedMe a întrebat:

Ce sport pot practica ca sa am un corp frumosbig grin?(sunt fata).

20 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Auzi la ala " modeling", pai modelingul e sport? laughing
P.S. pentru un corp frumos poti incerca aerobic sau fitness.

| clauclauclau a răspuns:

Inot sau volei...eu unu prefer volei

| Claudiu2011 a răspuns:

Innot,volei, baschet, handball, tenis.

| CeVreauEu a răspuns:

Hmm. Eu ti-as zice sa faci dans. Un dans care te reprezinta. Daca faci de cateva ori pe saptamana corpul se modeleaza si o sa ai un corp perfecthappy in rest, daca faci dans, mananca normal nici prea mult nici prea putin:* Fundaaa? big grin

| IceTea a răspuns:

Atletismul!

| hope2destiny a răspuns:

Inot thumbs up dezvolta toti muschii si slabesti ff repedebig grin nici dansurile nu sunt rele. si ar mai fi un sport la indemana oricui: mersul/alergatulwinking. dar eu iti recomand cu tarie inotul. nu in cada sau la strand, ci undeva unde sa ai un profesor care sa se tina de capul tau sa nu lenevesti aiureabatting eyelashes

| milckey16 a răspuns:

1.modeling
2.volei
3.Alege MODELING

| UNHleaSHD a răspuns:

Gimnastica la bara.

| coralia_5862 a răspuns:

Un sport individual tongue atletismul asta daca iti lace saalergi o sa ai cele mai frumoase picioare din lume:fara celulita, lungi si foarte subtiriwinking mersul pe bicicleta este foarte sanatossi este bun atat pentru solduri cat si pentru picioare la fel ca si rolele ...sau daca esti un pic mai mare _15, 16 anisori) te duci pur si sible la sala laughingfoarte bune sunt si sporturile extremetongue dar te sfatuiesc sa mergi foarte mult in drumetii ptca mersul pe jos face piciorul frumos tongue
funditabatting eyelashes

| perfectlygood a răspuns:

Jogging.Cel mai bun:te intretii si mai intalnesti si baieti draguti in parc(cui nu-i place o fata care se intretine?)

| iTzRake a răspuns:

Polo(inotul fol cel mai mult toti muschi si te dezvolti destul de bine si cresti si in inaltime)

| EuEduard a răspuns:

Cel mai bun sport pentru a avea un corp frumos este Inotul

| anasuperba a răspuns:

Iti recomand voley! pupic sper ca ti-am fost de folos! fundita?

| biencutza_5297 a răspuns:

Eu ti-as recomanda volei!
Eu fac si...este super!

| ire a răspuns:

Inotwinking

| andreiandre a răspuns:

Http://highjumpkangoo.wordpress.com/ uitete aicea asta poti face
e si la moda

| Cicilinaa a răspuns:

Cred ca baschetul sau alergatul in general eu asa facbatting eyelashes

| Amery_9653 a răspuns:

Buna>big grin

| AndreiNistor1270 a răspuns:

Flotarilaughing genoflexiuni si abdomene