| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport sa fac pentru a'mi creste putin saniibig grin si sa imi formez un corp frumosbig grin?

8 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Sport pentru modelarea trupului ar fi inotul.

| AlecSSyA a răspuns:

Inot, baschet, handbal.

| Andreea_7493 a răspuns:

Pentru un corp frumos, poti sa faci inot tongue

| LauRaa_3855 a răspuns:

Poti dansa.iti face corpul frumos

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa ai un corp sanatos, poti manca in fiecare dimineata cereale. fructe, iaurturi, dar produsele,, grase,, trebuie lasate. nu este rea intrebarea. poti face multe lucruri, cum ar fi :aerobic, bicicleta fitness, alearga putin, bea multa apa pentru avea un corp frumos si hidratat in acelasi timp, dar cel mai bun pentru femei este plimbarea cu bicicleta in oras! danlaesu@yahoo.com

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

Alergatul prin parc cel putin 30 de minute