| Tranquilla12 a întrebat:

Ce sport vi se pare cel mai bun si relaxant.

Răspuns Câştigător
| LittleAnca a răspuns:

Alergatul. Mai ales cand o faci cu castile in urechi si cu muzica la maxim. De doare in cot de lume. Eu de exemplu asta fac si ma simt foarte bine. Acum depinde si de persoana. Funda?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sahul.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cel mai relaxant pentru mine este ping-pong-ul, insa fotbalul il practic cu cea mai mare placere.

| IonutGaby a răspuns:

Lenealaughing e cel mai tare sportlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Deriol a răspuns:

Iti garantez ca inotul este cel mai relaxant si cel mai complex sport, il fac de 3 ani si rezultatele chiar se vad, numai sunt asa de stresat, sunt mult mai dezvoltat si fizic cat si psihic.
Iar pe locul doi cred ca ar fi cum a zis cineva mai sus, alergatul sau mersul pe role cu casti in urechi, e asa distractiv.

| Raggy a răspuns:

-inotul e foarte bun pentru. dezvoltare si, daca obosesti, poti pluti pe spate fara nici o grija (doar cea de a nu da peste alti oamenibig grin)
-alergatul prin parc, cu castile in urechi.mai ales primavara
-yoga. poti merge la o sala sau poti face acasa, uitandu-te la un DVD sau la TV
-poti juca volei cu prietenii in parc, la plaja

| DariusAndi a răspuns:

Sa ii enervezi pe altii

| simanapeace a răspuns:

Inotul happy

| ajfsfamqewED a răspuns:

Mersul pe role :3 sau inotul :3 sau sportul fulgerator al statului pe spate pe iarba si privind norii :3 ultimul te rupe de relaxant ce e :3

| BriannaBria a răspuns:

Buna happy
Eu fac Karate si incalzirea este foarte linistitoare efectiv te "dezlipesti" de lumea de afara. Sportul asta te face calm, poate unii nu cred asta laughing e cam greu de crezut intr-adevar, dar asa este happy
Alt sport care te linisteste este inotul. Dar nu cel de performanta, cu abonament...cel de performanta te omoara incet laughing
Cam atat happy Succes :* Fundita? puppy dog eyes

| Tranquilla12 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, mi-au fost de mare folos!