| MotanulAlbastru a întrebat:

Ce sporturi extreme va plac sau ați încerca?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cursa de rezistenta de 6h in Brazilia sao paulo cu un nissan GTR categoria GR2

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu nu sunt genul care sa caute pretexte.
Daca imi placea vreun sport extrem, il practicam.
Dar le consider sanse ale selectiei naturale. Adica o modalitate de a scapa de niste prosti.

| LordCristobal a răspuns:

Mi-ar placea sa incerc surfingul deoarece mi se pare super fain sa te dai pe valuri pe o placa.

| Eireann a răspuns:

Nu stiu daca e sport extrem dar imi place sa merg pe trasee off road cu masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ma dau cu parasuta la un moment dat.
Si sa fac scufundari.
Am facut odata o scufundare de 30 de minute la vreo 10 metri. Dar as vrea sa incerc si mai mult.