| Ree07189 a întrebat:

Ce sporturi îmi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Orice sport iti place: inot, baschet, volei, handbal, fotba, ciclism samd.

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Wrestling

| LordCristobal a răspuns:

Eu îți recomand ciclismul.
Îți dezvolta mușchii la picioare, îți consolidezi anduranță și poți locuri minunate de pe bicicleta.
Îți mai recomand și înotul care îți pune în mișcare toți mușchii.
Și baschetul ar fi o chestie faina pentru tine, te ajuta sa te mai înalți.
Și mai încearcă flotări, abdomene și ridicări de gantere că sa îți dezvolți musculatura de la mâini și abdomen.

| user0010 a răspuns (pentru LordCristobal):

Poți până îți rupi gâtul ))))

| LordCristobal a răspuns (pentru user0010):

Dacă ești prudent nu îți rupi gatul.

| RxTx a răspuns:

Motocros