| amelicika a întrebat:

Ce sporturi pentru fete imi recomandati? (am 13 ani).

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Dansuri, handbal, voley

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Handbal este un joc recomandat pentru fete sau Tenis.

| amelicika explică (pentru Mihail2020):

Mersi ca ti-ai spus parerea dar nu prea vreau.

| Mihail2020 a răspuns:

Cuplacere.
Nu este o problema eu daca iti dau o lista intreaga tu o sa alegi cea care ti se pare tie mai aceptabila si mai buna din punctul tau de vedere.
Un lucru important nu te cunosc asa bine si nu stiu ce lucruri iti place.
Dar eu nu stiu ce fel de sport iti place cu adevarat adica sa te bucuri 100% de acel sport.
Poti incerca sa faci echitatie, este destul de elegant, si pentru fete. Sau dans sportiv, street dance, sunt interesante... Ciclism poti sa incerci, sunt mai multe.
Sunt multe eu am zis ce aveam de zis din punctul meu de vedere.
Poate alti dau raspunsuri mai bune.
Asteapta pana iti da cineva cel mai bun raspuns.

Răspuns utilizator avertizat