| Miru2004 a întrebat:

Ce sporturi practicati? De ce va plac?

Răspuns Câştigător
| Tiara81 a răspuns:

Eu practic voleiul.si imi place tare mult pentru ca e genul meu de sport si pentru ca ma pricep foarte mult la el...am incercat multe sporturi pana sa imi gasesc unul potrivit...mie imi plac sporturile pentru ca te fac sa slabesti blushingsi mai ales pentru distractie.si la volei de exemplu este lucru in echipa si facem tot timpul glume si chiar si in timpul meciurilor ne distram de minunewinking

8 răspunsuri:
| cineva_3888 a răspuns:

Fotbal pentru ca este un joc colectiv si este si de gandire si de spectacolbig grin. funditablushing?

Răspuns utilizator avertizat
| alinutzu_6299 a răspuns:

Eu practic boxul...imi place foarte foarte mult dar am primit asa de multi pumnilaughing dar nu vreau sa ma las deja am inceput sa fac conditie sa fiu mai increzator in puterile mele

| BogdyBogdan a răspuns:

Tenis.faci miscare, e distractie.

| carminaburana43 a răspuns:

Mersul pe jos si am inceput sa invat un dans arab dar e foarte greu poate renunt.

| bogdan_6209 a răspuns:

Dans sportiv cu o colega si nu stiu de ce imi place da vreau sa castig cat mai multe concursuri si fotball sportu meu preferat pe viata imi place de mult am inceput sa joc la cluburi de pe la 5 ani si devin tot mai bun

| costy75 a răspuns:

Cel mai bun sport care este bautul beri rece

| Metin2FanWar a răspuns:

Baschetulwinking