| anonim_4396 a întrebat:

Ce sporturi va plac?
Le practicati?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am practicat volei și înot de performanță.
În prezent merg la sală.
Tu?
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tenishappy
Am practicat in timpul liber. M-am lasat de meserie pentru ca ma accidentam prea des ca deh sunt o impiedecata fara perechelaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am practicat Taekwondo, dupa am fost operata de apendicita si nu m-am mai putut misca ca si inainte. momentan nu practic nici un sport. fac doar exercitii.

| madalicious a răspuns:

Dansurile.

Le practic la scoala sunt majoreta atunci cand scoala organizeaza un eveniment.Si in timpul liber ca sa ma destind.

| Silviu591 a răspuns:

Basket si sala(haltere, gantere chestii din astea)

| patricCia a răspuns:

Basketbatting eyelashes. Am facut basket, m-am lasat, dupa aia m-am apucat de tenis si tot la besket am ajuns numai la alt club. Si ma tin ca lumea de 2 ani.

| Andreea_7493 a răspuns:

Am practicat inot cativa ani, acum mai rar, in weekenduri sau cand nu prea am ce face :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg la sala, nu prea se vede dar perseverez laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place inotul, tenisul si dansul.Pai de dansat, dansez din cand in cand, inotul si tenisul inca nuhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac toate, chiar daca unele sunt de baietii. Mi-as dori sa ma pricep la toate, dar din pacate doar tennisul imi face cu ochiul.