| aimullah123 a întrebat:

Ce suplimente pentru sportivi poti lua cand faci sala dar care nu afecteaza sanatatea deloc?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Fara suplimente...

| RobertMoon a răspuns:

Creatina, Bcaa, whey poti lua cu incredere, de-a lungul timpului am inghitit cutii intregi si n-am avut efecte adverse, suplimentele sunt suplimente, luate cu cap si pentru nevoile fiecaruia nu iti pot face niciun rau, cel mult o balonare temporara de la whey, dar nimic grav.

| yonutu555 a răspuns:

In primul rand m-as gandi ce as vrea sa fac, sa slabesc sau sa depun masa. Daca in caz ai vrea pentru masa musculara iti pot spune cum am facut eu si ce am luat si tu poti decide, in primul rand recomand o ecografie abdominala pentru a vedea starea ficatului asta sa iasa din cap tie toate comentariile de la toti oameni care habar nu au despre ce vorbesc si ce rol au aceste produse, eu personal am luat bcaa sa asimilez mancarea mai bine, gfx pentru zilele in care nu mananc destul de bine, creatina dar aici mare atentie ca trebuie cu pauze si apa multa dupa ce iei, multivitamine si minerale, ulei de peste pastile, si in caz ca mai si lucrezi o glutamina pentru recuperare mai rapida, un protector ficat si mai faci din cand in cand o ecografie abdominala la 2 3 luni sa stii cum stai cu ficatu, alimentatie foarte buna cea mai importanta ( orez spaghete cartof fiert copt carne vita pui ) si iei repede in greutate. Bafta!