| anonim_4396 a întrebat:

Ce suplimente, proteine recomandati pentru crestere in masa musculara la sala? Si sa nu afecteze sanatatea bineinteles!

4 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

White protein, sunt printe cele mai bune, poti sa si combini, de exempu sa iei creatina, dar fara absortie de apa, inainte de antrenament ca sa iti dea energie si dupa sa te refaci cu proteine.

| Fcd_Catalin_2000 a răspuns:

Cam toate suplimentele/proteinele/asteroizii agraveaza sanatatea doarece sunt ca un fel de drog. Poti sa vezi pe site-ul myprotein.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Fcd_Catalin_2000):

Serios? sunt ca un fel de drog?

proteinele se extrag DIN MANCARE.

In vreme ce steroizii sunt hormoni sintetici.

CUM sa le pui in aceeasi enumerare?