| Razvan03Andrei a întrebat:

Ce tactica abordati cand pariati la casele de pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

De obicei colegii mei pariaza pe echipa cea mai buna privind meciurile anterioare... Oricum ideea e sa nu pariezi foarte mult, un meci nu este niciodata castigat 100%. Sti cum se spune "mingea e rotunda" deci oricand se poate schimba soarta unui mecihappy
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| panteravalcea a răspuns:

Eu zic sa te uiti la cote si mai apoi la clasament

| alecsandru22 a răspuns:

Dupa cote si dupa locurile in clasament, daca o echipa se tine tare in clasament si e pe primele locuri merg pe ea... daca e o echipa de pe ultimile locuri merg pe adversara ei