| MadScientist a întrebat:

Pentru cei care puneti la pariuri sportive. Care e cea mai buna metoda de a o obtine castiguri constante? Pe ce pariati voi de obicei. Ati castigat vreodata o suma mai mare?

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Si uite din 2 lei am castigat 442 de lei.

A fost un bilet frumos.

Cand pariez, pun meciuri sigure si sume destul de mari.

Trebuie sa ai si noroc un pic. Meciuri sigure nu prea sunt.

| alexs99 a răspuns:

Alegeti cate un meci interesat 10 etape la rand(Lazio-Napoli, Hamburg-Werder) si pune mereu ca se termina egal marind de fiecare data miza.

| IndiferentXD a răspuns:

Pe un bilet 2-3 meciuri jucate, cat sa formezi o cota de 3-4 si o miza mai mare!
Cat mai putine meciuri pe bilet, mai multe sanse de castig ai!

Răspuns utilizator avertizat
| VacaCuCabina a răspuns:

Eu nu pariez dar iti dau cateva idei:
1. La meciurile cu cota mare poti castiga foarte mult ..sa zicem ca, cota este 5, pui la pariu 100 lei ca va castiga echipa A, iar dupa vei paria pe echipa B tot cu 100 lei..riscul este sa nu faca egalrolling on the floor. Din ce ti-am spus eu, daca ar fi cota 5, tu ai pune in joc 200 de lei si ai avea profit 300 (sansa 50%), dar daca ai pune doar pe una dintre echipe, ai avea profit doar 400 (sansa 33%).
2. Poti paria pe o echipa in care iti poti pune speranta ca va castiga, daca stii ca joaca bine. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| hans1 a răspuns:

Cote mici pe sume mai mari, zic eu ..Tocmai am un bilet cu castig 1000 E, sper sa iasa.

Răspuns utilizator avertizat
| hans1 a răspuns (pentru vandrei):

Ai dreptate!

| Nicodim_Alex_1992 a răspuns:

Pune pe meciuri usoare.Am castigat asa 200 lei am pus 50 lei