| CikEu a întrebat:

Ce trebuie sa faca un fundas central ca sa dea gol?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CasaLocCo a răspuns:

Eu sunt fundas central si am si un raspuns pentru tine.Cel mai des dai gol cu capul din corner sau prin faze fixe atunci cand nu ai om de tinut in marcaj urca si sigu va veni si golul. Funda?

| CreKed a răspuns:

99% din goluri la fundas central sunt date din corner big grin deci exerseaza la lovituri cu capul! Funda!

| Petrolupu a răspuns:

Sau daca prinzi spre careu spatiu liber inainteaza cat poti, iar apoi pregateste sutul, trebuie sa perseverezihappy