| anonim_4396 a întrebat:

! Ce truc pot folosi ca sa scap de durerea de ficat sau cea de splina atunci cand alerg? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DarkFaust a răspuns:

Singurul lucru care te poate face sa scapi este sa alergi in continuare, durerea aceea semnaleaza ca ai ajuns la limita dar tu trebuie sa iti intreci limitele ca sa iti treaca! Incearca si vei vedea ca treptat nu vei mai avea dureri! Succes.Pace!happy

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai splina pe mine ma durea cand ma apucasem de alergat, cu timpul problema a disparut, dar ficatul si acum ma doare cand alerg, daca cu o zi inainte am consumat mai mult alcool.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Alergi prea mult, peste puterea ta, incearca sa mai faci pauze.

| Afrikanu a răspuns:

Probabil din ce imi dau seama din intrebarea ta este ca alergi distante mari. Alearga treptat si o sa te obisnuiesti si nu o sa mai ai dureri, stiu cum e dar asa am depasit si eu problema. Te asigur ca functioneaza.

| anutza3000 a răspuns:

Asta o ai cand alergi prea mult